1 czerwca -  Dzień Dziecka w przedszkolu - wspólne zabawy, gry i konkursy.

2 czerwca, godz. 9.40 -   koncert i warszytaty muzyczna na instrumencie handpan
13 czerwca, godz. 11.00  -  Teatr Gargulec - przedstawienie pt. "Jak Ruda Dama pokonała fastfooda"
30 czerwca, godz. 10.30 - zakończenie roku przedszkolnego.
Maj
 9 maja -  Koncert Bajkowy w wykonaniu agencji muzycznej Pro Musica  pt. "Wyprawa zielonych słoni"
24 maja -   wycieczka do NOTu w Gdańsku na musical "Cudowna lampa Alladyna"
28 maja  -  Festyn rodzinny - wspólne zabawy z animatorami . Występ dzieci z okazji Dnia Mamy i Taty.

Kwiecień
 1 kwietnia -  Miedzynarodowy dzień książki dla dzieci (obchodzony 2 kwietnia) - dzieci przynoszą do przedszkola swojąulubioną książkę
11-12 kwietnia  -   przynoszenie prac na Eko konkurs plastyczny pt. "Wielkanocna pisanka". Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 12 kwietnia.
14 kwietnia  -  szukanie wielkanocnego zajączka w ogrodzie
15 kwietnia  -  warsztaty bębniarskie
26 kwietnia godz. 12.00 -  przedstawienie w wykonaniu Teatru Duet pt. " O rycerzu co księżniczkę ratował"
29 kwietnia -   Dzień Flagi w przedszkolu.

Marzec
 8 marca -  Koncert Bajkowy w wykonaniu Agencji Pro Musica pt. "Opowieści szarej sowy"

21 marca - Powitanie wiosny.Topienie Marzanny.
22 marca  - "Dzień wody - dzień niebieski" - dowiemy się jaką rolę pełni woda w życiu człowieka i przyrody, co pływa na morzu oraz będzimy eksperymentować z wodą. Tego dnia dzieci przychodzą do przedszkola ubrane na niebiesko.

3 lutego godz.10.45
Koncert bajkowy Agencji Muzycznej "Pro musica" pt. "O spiącej królewnie i smoczych zagadkach" - saksofon i gitara elektryczna.

17 - 21 lutego
"TYDZIEŃ O ZDROWIU" - będziemy uczyli się o tym jak ważne jest odżywianie w życiu człowieka, ruch, śmiech  i odpoczynek.

21 lutego godz. 9.30
Odwiedzi nas teatr "Gargulec" z przedstawieniem pt. " Hamburgery atakują"

28 lutego godz. 11.00
Bal karnawałowy dla dzieci : "W KRÓLESTWIE BAJEK" - zapraszamy do wspólnej zabawy postaci z bajek i baśni.

15 stycznia godz. 10.30
Koncert bajkowy Agencji Artystyczne Pro Musica "Srebne pantofelki królewny Anabelki" - obój, klarnet i fagot.

21 stycznia godz. 10.45
"DZIEŃ BABCI I DZIADKA" - zapraszamy kochanych dziadków do naszego przedszkola na występ przygotowany przez dzieci.

26-30 stycznia - "TAJEMNICE CZASU"
W czasie tego tygodnia poznamy różne przyrządy do mierzenia czasu, które używano kiedyś i te z których korzystamy współcześnie. Starsze przedszkolaki nauczą się jak odczytywać pełne godziny na zegarze. Omówimy cechy charakterystyczne pór roku oraz zjawisko dnia i nocy.

5 grudnia godz. 11.00  Wizyta ŚW. MIKOŁAJA

9 grudnia
 "DZIEŃ PIERNIKOWY" - pieczenie światecznych pierniczków.

12 grudnia
Ubieramy choinkę.

19 grudnia godz. 16.00
Zapraszamy rodziców na spotkanie opłatkowe w przedszkolu.

29-31 grudnia
PRZEDSZKOLE NIECZYNNE.

12 listopada
Tego dnia obchodzimy w przedszkolu "Dzień Niepodległości".

16 listopada
Wizyta Panów Policjantów w przedszkolu :)

21 listopada
Obchodzimy "ŚWIATOWY DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI I POZDROWIEŃ"

25 listopada
Przedstawienie  teatralne pt. "Szewczyk Dratewka" w wykonani aktorów z teatru Narwal z Krakowa.

29 listopada godz. 11.00
BAL ANDRZEJKOWY pod hasłem "Wróżki i czarodzieje".

Październik

07 października - "Dzień tulipana" - dzieci sadzą tulimany w naszym przedszkolnym ogródku.

08 października - przedtawienie teatralne w wykonaniu zespołu KOP z Krakowa pt.  "Jesień Dary niesie"

09 października - "Jesień w sadzie". Zbieranie jabłuszek i orzechów w sadzie przedszkolnym; obserwacja zmian zachodzących w przyrodzie

10 października - Pieczenie szarlotki z jabłuszek z naszego sadu.

11 października godz. 10.30 - 12.30 - SPACER DO LASU - "Jesień w lesie" : zbieranie skarbów jesieni, szukanie paśnika, obserwacja zmian zachodzących w przyrodzie

18 października
DZIEŃ LATAWCA - dzieci przynoszą latawce do przedszkola. Konkurs jesienny "Latawiec" .Pokaz latawców odbędzie sie w ogrodzie przedszkolnym.

18 września - od godz. 12.00 - przesiewowe badania logopedyczne

26 września godz. 10.30 - pkoazowe zajęcia z judo

27 września godz.10.00
ZABAWA PRZEDSZKOLNA  "W świecie bajek. Adaptacja w przedszkolu" . Zabawie będzie towarzyszył fotograf.

30 września godz.17.15
ZEBRANIE Z RODZICAMI.